فهرست

برگزاری مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو

برگزاری مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو

مطابق برنامه ریزی صورت گرفته ، مراسم بزرگداشت 16 آذر و روز دانشجو و همچنین جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان پردیس خودگردان دانشگاه در ساعت 11:30 مورخ 95/9/15 در محل این دانشکده وبا حضور جمعی از دانشجویان پردیس و عده ای از مسئولین محترم دانشگاه و پردیس بطور باشکوه برگزار گردید.

 


در این مراسم پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ، جناب آقای دکتر عمویی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و جناب آقای دکتر اصغر نیا  رئیس پردیس خودگردان  سخنانی را در خصوص چگونگی انتخاب این روز به عنوان روز دانشجو و سوابق مبارزات دانشجویان در زمان رژیم منحوس پهلوی جهت احقاق اهداف مقدسشان بیان داشتند و همه دانشجویان را به تهذیب و طلب علم و الگو پذیری از شهدای مقدس این روز در مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی توصیه نمودند.

   

سپس دانشجویان گرامی به طرح سؤالات و خواسته ها ی خود پرداخته و آقای دکتر عمویی بهمراه آقای گیلکی بیشه مدیر دانشجویی دانشگاه و آقای دکتر اصغر نیا بهمراه معاونین و مدیران این مجموعه ، به سؤالات مطرح شده پاسخ داده و توضیحات مبسوطی را در خصوص اقدامات و عملکرد مجموعه دانشگاه و پردیس خودگردان جهت ارتقاء علمی آموزشی و فرهنگی و رفاهی دانشجویان عزیز بیان داشتند.

 

در پایان مراسم به 3 نفر از دانشجویان برتر هر رشته در مقاطع ورودی مختلف و 4 نفر از نفرات برتر آزمون علوم پایه دانشگاه لوح تقدیر و جوایزی اهدا گردید.

 

<<روابط عمومی پردیس خودگردان دانشگاه>>

مشاهده ی آرشیو اخبار

آخرین اخبار دانشگاه

کاشت نهال نارنج در بیمارستان آیت الله روحانی

کاشت نهال نارنج در بیمارستان آیت الله روحانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، نهال نارنج توسط دکتر ملک زاده معاون تحقیقات وفناوری وزیر بهداشت ،دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل و دیگر مسئولین در بیمارستان آیت الله روحانی بابل کاشته شد.
۲۱ , اسفند , ۱۳۹۵ /140 /18
همایش علمی سرطان مری باحضور دکتر ملک زاده معاون وزیر بهداشت

همایش علمی سرطان مری باحضور دکتر ملک زاده معاون وزیر بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،همایش علمی سرطان مری باحضور دکتر ملک زاده معاون وزیر بهداشت ،دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل و جمعی از اساتید و اعضای هیأت علمی مورخ 19/12/95 در بیمارستان آیت الله روحانی برگزار شد .
۲۱ , اسفند , ۱۳۹۵ /123 /18