فهرست

برگزاری مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو

برگزاری مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو

مطابق برنامه ریزی صورت گرفته ، مراسم بزرگداشت 16 آذر و روز دانشجو و همچنین جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان پردیس خودگردان دانشگاه در ساعت 11:30 مورخ 95/9/15 در محل این دانشکده وبا حضور جمعی از دانشجویان پردیس و عده ای از مسئولین محترم دانشگاه و پردیس بطور باشکوه برگزار گردید.

 


در این مراسم پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ، جناب آقای دکتر عمویی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و جناب آقای دکتر اصغر نیا  رئیس پردیس خودگردان  سخنانی را در خصوص چگونگی انتخاب این روز به عنوان روز دانشجو و سوابق مبارزات دانشجویان در زمان رژیم منحوس پهلوی جهت احقاق اهداف مقدسشان بیان داشتند و همه دانشجویان را به تهذیب و طلب علم و الگو پذیری از شهدای مقدس این روز در مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی توصیه نمودند.

   

سپس دانشجویان گرامی به طرح سؤالات و خواسته ها ی خود پرداخته و آقای دکتر عمویی بهمراه آقای گیلکی بیشه مدیر دانشجویی دانشگاه و آقای دکتر اصغر نیا بهمراه معاونین و مدیران این مجموعه ، به سؤالات مطرح شده پاسخ داده و توضیحات مبسوطی را در خصوص اقدامات و عملکرد مجموعه دانشگاه و پردیس خودگردان جهت ارتقاء علمی آموزشی و فرهنگی و رفاهی دانشجویان عزیز بیان داشتند.

 

در پایان مراسم به 3 نفر از دانشجویان برتر هر رشته در مقاطع ورودی مختلف و 4 نفر از نفرات برتر آزمون علوم پایه دانشگاه لوح تقدیر و جوایزی اهدا گردید.

 

<<روابط عمومی پردیس خودگردان دانشگاه>>

مشاهده ی آرشیو اخبار

آخرین اخبار دانشگاه

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)‌ با حضور دکتر اشرف سماوات‌ رئیس‌ اداره‌ ژنتیک ‌وزارت بهداشت برگزار شد.
۰۳ , خرداد , ۱۳۹۶ /51 /18
قدردانی وزیر بهداشت از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری/ حضور برخاسته از معرفتتان را تبریک می گویم

قدردانی وزیر بهداشت از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری/ حضور برخاسته از معرفتتان را تبریک می گویم

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی با اشاره به مشارکت باشکوه مردم و بویژه جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه خود می‌دانم از شما استادان، پزشکان، پرستاران، ماماها، بهورزان و تمام آنها که طی سال‌ها، خدمت به مردم را وظیفه‌ای ملی دانستند.
۰۱ , خرداد , ۱۳۹۶ /134 /18