فهرست

برگزاری جلسه مسئولین دفتر جناب آقای دکتر نجفی نماینده محترم شهرستان بابل با ریاست و مدیران پردیس خودگردان دانشگاه


در تاریخ 95/10/8 جناب آقای مهدی نیا مسئول محترم دفتر و جناب آقای حیدر رجبی مسئول امور اداری و پارلمانی دفتر نماینده محترم شهرستان بابل جناب آقای دکتر نجفی با حضور در مجموعه پردیس خودگردان دانشگاه جهت بررسی وضعیت عملکرد و اخذ نقطه نظرات و مشکلات این دانشکده با ریاست محترم پردیس جناب آقای دکتر اصغرنیا و مدیران محترم این مجموعه به گفتگو پرداختند. در این جلسه آقای دکتر اصغرنیا ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی و تشکر از حسن نظر و توجه جناب آقای دکتر نجفی ، گزارشی از وضعیت  فعالیت پردیس خودگردان دانشگاه و ارائه خدمات آموزشی این واحد در سطح منظقه و کشور ارائه نمودند که در ادامه مسئولین محترم دفتر آقای دکتر نجفی آمادگی خود را جهت رفع و پیگیری هرگونه مشکلات این مجموعه را اعلام نمودند.

بدینوسیله روابط عمومی پردیس خودگردان دانشگاه توفیقات روز افزون جناب آقای دکتر نجفی و مجموعه دفتر نمایندگی ایشان را در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان بابل از خداوند متعال مسئلت دارد .

<<روابط عمومی پردیس خودگردان دانشگاه>>

مشاهده ی آرشیو اخبار

آخرین اخبار دانشگاه

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)

جلسه‌ بیماری‌های‌ متابولیک ‌قطب‌ شمال (اولین غربالگری کشور)‌ با حضور دکتر اشرف سماوات‌ رئیس‌ اداره‌ ژنتیک ‌وزارت بهداشت برگزار شد.
۰۳ , خرداد , ۱۳۹۶ /51 /18
قدردانی وزیر بهداشت از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری/ حضور برخاسته از معرفتتان را تبریک می گویم

قدردانی وزیر بهداشت از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری/ حضور برخاسته از معرفتتان را تبریک می گویم

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی با اشاره به مشارکت باشکوه مردم و بویژه جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه خود می‌دانم از شما استادان، پزشکان، پرستاران، ماماها، بهورزان و تمام آنها که طی سال‌ها، خدمت به مردم را وظیفه‌ای ملی دانستند.
۰۱ , خرداد , ۱۳۹۶ /134 /18